OK

Budapest

  • Középiskola
  • Teljes munkaidő
Webfejlesztő

Integrált vállalatirányítási rendszer fejlesztéssel és ehhez kapcsolódó illetve önálló weboldalak készítésével, bevezetésével foglalkozó pénzügyi informatikai budapesti cég budapesti irodájába

keres munkatársat

munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Weboldalak moduljainak fejlesztése és naprakészen tartása;
  • ERP rendszerrel történő kommunikáció fejlesztése;
  • Tanácsadók munkájának fejlesztői támogatása;
  • Elkészült funkciók tesztelése;
  • Projekt csapatokban való részvétel;

Elvárások:

  • Magas szintű C# ismeret, különös tekintettel az alábbi keretrendszerekre: LINQ, EF, MVC
  • Legalább középszintű CSS, JS ismeret
  • Verziókezelő rendszerek ismerete, különös tekintettel az SVN-re
  • MSSQL vagy más SQL nyelv alap szintű ismerete. Magas szintű ismeret előny.

Előny:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség;
  • Párhuzamos programozási ismeretek;
  • Elméleti relációs adatbázis kezelési ismeretek;
  • CSS, responsive design fejlesztési ismeretek;
  • Mobil platform fejlesztési ismeretek;
  • IIS konfigurációs ismeretek;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, felelősségteljes, szakmailag érdekes munka;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Jó hangulatú csapat; kellemes munkakörnyezet;
  • Hosszú távú munka, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i)

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.