OK

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 500 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk. Gyöngyösi gyárunkba keresünk SZAKMAI TAPASZTALATTAL ÉS VÉGZETTSÉGGEL rendelkező jelentkezőket az alábbi területre:

Villamos biztonsági szakember

3200 Gyöngyös, Jedlik Ányos út 2-4.

  • Középiskola
  • Teljes munkaidő
  • 5-10 év

FELADATOK:

  • Újbelépők, alvállalkozók villamos biztonsági oktatása
  • Villamos biztonsági szabályok betartatása
  • Villamos biztonsági mérések és ellenőrzések koordinálása
  • A gyár villamos biztonsági rendszerének naprakészen tartása
  • Dokumentációk, jelentések készítése
  • Villamos biztonsági rendszer üzemeltetése, úgy hogy megfeleljenek mind a Magyar törvényi és a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég belső és külsős munkavédelmis csapatával
  • Részvétel külföldi szakamai képzéseken

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Hosszú távú munkalehetőség egy támogató csapatban
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • 13. havi fizetés, Cafetéria
  • Bejáráshoz saját gépjármű szükséges (munkába járás térítése: 27ft/km), vagy buszjáratok biztosítottak bizonyos településekről

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

ELVÁRÁSOK:

  • Villamos állomáskezelői bizonyítvány
  • Min. 5 éves szakmai munkatapasztalat
  • Középfeszültségű vizsga

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

Nincs kéznél önéletrajza? Nem gond, jelentkezzen most és küldje be az önéletrajzát később, emailen!