OK

Esztergom vagy Kisbér

  • Középiskola
  • Angol - Alapfok
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év

AZ EURASIA LOGISTICS KFT. FELVÉTELT HIRDET

VÁMÜGYINTÉZŐ

MUNKAKÖRBE

Feladat:

  • Import és export szállítmányok teljes körű vámügyintézése
  • helyi és normál vámkezelési eljárások lebonyolítása
  • Intrastat jelentések készítése
  • statisztikák, riportok és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • aktív kapcsolattartás hatóságokkal, megbízókkal, társosztályokkal
  • képviselettel kapcsolatos feladatok ellátása, ügyek intézése
  • érvényes törvények és vállalati szabályok szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • Vámügyintéző végzettség
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 1,5 éves vámügyintézői tapasztalat
  • Elektronikus vámeljárások ismerete
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Agilis / önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás, teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kulturált munkakörülmény
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy több mint 28 éve sikeresen működő, folyamatosan bővülő, magyarországi és külföldi telephelyekkel rendelkező multinacionális cégnél.

Állás, munka területe(i)

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzot, bruttó fizetési igény megjelölésével, e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva, postai úton az Eurasia Logistics Kft. 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.