OK
  • Főiskola
  • Angol - Középfok
  • Német - Középfok
  • 3-5 év tapasztalat
  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend
ÜZEMVEZETŐT

Megbízónk külföldi tulajdonú, csak (kb. 95%) exportra termelő, nagy hagyományokkal rendelkező pékipari gyártóvállalat, amely intenzív növekedésben van. Új csarnokot és fagyasztó raktárat épít és új termékeket vezet be. A megnövekedett feladatok ellátására az ügyvezetés támogatására keresünk részére

ÜZEMVEZETŐT

(pékipari gyártás, termelés, technológia, raktározás)

Délnyugat-Dunántúl/M7

Feladatai:

stratégiai személyzeti tervezés, -fejlesztés, munkavállalók támogatása létszámhiány esetén; termékfejlesztés, -bevezetés, kalkuláció; termelési, kiszállítási és beszerzési folyamattervezés, -optimalizálás (idő- és költségoptimalizálás, munkabiztonsági szempontok), a részterületek munkájának összehangolása, koordinálása, termékbeszerzés (ártárgyalások, volumenek), a géppark felügyelete, minőségbiztosítás, beosztottak motiválása, vezetése, a HACCP, IFS és higiéniai előírások betartatása, higiéniai koncepciók kidolgozása, a vállalat érték-kódexének betartása és betartatása, kapcsolattartás és ügyintézés a hivatalokkal, panaszkezelés, az új gépsor installációja, a csarnoképítés és a fagyasztó-raktár építésének felügyelete

Elvárások:

Ideális pályázónk élelmiszeripari/élelmiszertechnológus/-gépész mérnök kifejezett sütőipari termelésvezetői/üzemvezetői gyakorlattal, vagy pékmester, aki a minőséget szem előtt tartja és gyakorlatias, jó szervezőképességgel bír és az üzemi számoknak is barátja. Német, vagy angoltudás feltétel.

Állás, munka területe(i)

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint), Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48901. pályázati számra hivatkozva várjuk.