OK

1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 19-21.

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Teljes munkaidő

Szeretnél a főváros pezsgő életében dolgozni?

Szívesen segítenél másoknak, hogy elérjék az úticéljukat?

Akkor csatlakozz csapatunkhoz, várunk!

A Budapesti Közlekedési Központ, mint a budapesti közlekedés irányító szervezete, állást hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

UTASKOORDINÁTOR

Feladataid a következők lesznek:

  • A metróállomások bejáratánál, illetve a felszíni viszonylatokon az utazás megkezdése előtt Te ellenőrzöd, hogy az utasok az utazási feltételeknek megfelelően veszik-e igénybe a közösségi közlekedési szolgáltatást.
  • Ügyfélbarát megközelítéssel ösztönzöd a jegy- és bérletvásárlást.
  • Információt szolgáltatsz és támogatást, „segítő kezet” nyújtasz az utasoknak.

A pozíció betöltéséhez szükségesnek tartjuk:

  • középfokú végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • igényes, ápolt megjelenés,
  • lelkiismeretes munkavégzés,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • készségek: gyors helyzet- és problémafelismerés, rendszerszintű innovatív gondolkodás, kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség, magas fokú stressztűrés, alkalmazkodás a változásokhoz.

Amit kínálunk:

  • fiatalos és dinamikus munkakörnyezet, támogató légkör,
  • hosszútávú stabil munkalehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag:
    • havi bruttó 320.000 Ft-os alapbér,
    • éves bruttó 396.000 Ft cafatéira (választható elemekkel),
    • több műszakban végzett, munkához kapcsolódó műszakpótlék,
    • a metró területén töltött időre alagúti pótlék,
  • kiszámítható havi munkaidőbeosztás.

Állás, munka területe(i)

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Kérjük, pályázatodban az ”UTASKOORDINÁTOR” referenciát tüntesd fel!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a referencia megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.