PROFESSION

OK

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SZAKÉRTŐ - HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉSSEL

  • Alsónémedi
  • Teljes munkaidő, Időszakos munka

pozícióba.

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Főiskola

Feladatok:

  • Teljeskörű toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, szellemi és fizikai pozíciókra
  • A beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezők telefonos előszűrése
  • Részvétel a toborzási területhez kapcsolódó projektekben, például Employer Branding
  • Pontos és precíz adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, riportok és statisztikák elkészítése
  • Betanulási tervek elkészítése és a folyamat koordinálása
  • Kilépő interjúk készítése és annak riportálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Toborzási területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Párhuzamosan több feladat kezelésének képessége
  • Rugalmasság és proaktivitás

Amit kínálunk:

  • 1 éves határozott idejű szerződés
  • Lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.