OK
Munkatársat keresünk

Titkárnő / asszisztens

pozícióba.

Sziltop Nonprofit Kft.

2011 Budakalász

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek fogadása, telefonok intézése, adminisztráció
  • Bejövő, - kimenő posta dokumentálása, iktatása
  • Ügyvezetők napi feladatainak segítése, kommunikáció az ügyfelekkel (telefonon és e-mailben)
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlattal!)
  • Pontos, precíz adminisztráció
  • Megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és alkalmazkodási készség
  • Önállóság, rugalmasság
  • Aktív részvétel a csapatmunkában
  • Haladó szintű Microsoft Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Folyamatos gépírás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kizárólag kézzel írott, fényképes önéletrajzokat várunk, 2019. november 30-ig az alábbi címre: SZILTOP Nonprofit Kft. 2011 Budakalász, Pf. 217.