PROFESSION

OK

PSP Siklóssy & Partner Kft.

T E R M E L É S V E Z E T Ő

(Győr térsége, papírfeldolgozás)

munkatársat.

Feladatai:

  • a termelés hatékony irányítása, a teljes gyártási folyamat vezérlése
  • a termelési minőség biztosítása
  • a vevői megrendeléseknek, illetve a határidőknek megfelelően optimálisan, gazdaságosan biztosítja a szükséges gyártóeszközöket és a (saját / kölcsönzött) munkaerőt
  • munka- és gyártási folyamatok optimalizálása
  • a gyártásban dolgozó munkatársak motiválása és fejlesztése a műszakvezetőkön keresztül, beleértve a személyi kapacitások tervezését
  • jelentések készítése

Ideális pályázónk legalább műszaki főiskolai végzettséggel, kiforrott termelési (előnyösen papír-, nyomda-, vagy csomagolóipari) és többéves vezetői tapasztalattal rendelkezik. Szakmai erősségei közé tartozik a hatékonyság folyamatos növelése és egy agilis, csapatba illő, előzékeny személyiség, aki képes nagy határidős nyomás alatt dolgozni.
A mindennapos munkához német vagy angol nyelvtudás szükséges.

Fényképes német vagy angol nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18586. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Győr