OK
TERMELÉSI RÉSZLEGVEZETŐT

PSP Siklóssy & Partner Kft.

Veszprém megye

Munkaidő
Teljes munkaidő
Elvárások
Német felsőfok
3-5 év szakmai tapasztalat
Főiskola

Megbízónk egy globálisan tevékenykedő, piacvezető német gyártó cég magyar leányvállalata. A társaság bútoralkatrészeket állít elő és 3 telephellyel rendelkezik Veszprém megyében.

A telephelyeken sokféle gyártási tevékenységet (pl. fröccsöntés, szerszámgyártás, fémfeldolgozás, szerelés, varrás, szabás, összeszerelés, poliuretán feldolgozás, stb) végeznek. 90% exporthányad mellett a cég forgalma nagyságrendileg 15 Mrd. Forint. A magyar leányvállalatot folyamatosan bővítik, fejlesztik. A kárpitos, varrodai és összeszerelő részleg élére keresünk egy

(Leiter Polsterei und Stuhlbau, Veszprém megye)

Feladatai:

  • közel 100 munkatárs (varroda, kárpitos és az összeszerelő részleg) munkáját irányítja a részlegvezetőkön keresztül
  • megszervezi a bemintázásokat
  • egyezteti a határidőket a termeléstervezővel

Ideális pályázónk többéves termelési (varroda/kárpitozás) tapasztalatot szerzett mérnök, vagy logisztikai szakember, aki képes komplex termelési műveleteket és termelési részlegeket összehangolni, felsőfokú végzettséggel és tárgyalási szintű német nyelvtudással rendelkezik.

Egy olyan proaktív személyiséget keresünk, aki a stratégiai gondolkodást jól tudja párosítani a megoldás orientált cselekvéssel, képes új folyamatokat kidolgozni és a gyakorlatba átültetni.

Várja Önt egy válságálló cég további növekedési perspektívával, kimagasló bérezéssel, céges autóval és változatos munkával.

Állás, munka területe(i)

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Német nyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18971. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Elküldöm magamnak Értesítést kérek
Mentés kedvencnek Tovább a jelentkezéshez
Mérettesd meg magad!
Regisztrálj, tedd elérhetővé önéletrajzodat és nyerj 2 000 0000 Ft-ot!
Játszom!
Az állás mentéséhez adja meg e-mail címét vagy jelentkezzen be profession.hu profiljába!