OK

5 tengelyes CNC SZERSZÁMKÖSZÖRŰS munkatárs

Győr

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • 5 tengelyes CNC köszörűgép önálló programozása, kezelése (előkészítés, beállítás, szerszámcsere)
  • Szerszám - köszörűkorong bemérő gép kezelése
  • Elkészült munkaanyagok vizsgálata (mérés, ellenőrzés)
  • Napi karbantartási feladatok, gépbeállítás
  • Együttműködés a többi részleggel

Elvárások:

  • középfokú végzettség, CNC programozói bizonyítvány
  • 3-5 éves CNC köszörűgépen szerzett szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • Köszörülési munkafolyamathoz tartozó szigorú mérettűrések figyelembevétele és tartása
  • Megbízható műszaki rajzolvasási képesség, gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság

Előny:

  • Walter HELITRONIC TOOL STUDIO vezérlés ismerete
  • Mérőgépek kezelésében való jártasság
  • CAD-CAM ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern jól felszerelt szerszámműhely
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lelkes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós