OK

A Continental csapatában felfedezheted, hogy az innováció és a technikai fejlődés hogyan alakítja a jövőt és miként kínál megoldásokat az autóipari fejlesztések kihívásaira.

Ipar 4.0 mintagyárunkban a legmodernebb technológiákkal dolgozhatsz, ráadásul 2018-ban elnyertük az Év Gyára címet is. Csatlakozz hozzánk Te is!

Technikus (automatizált, robotizált gyártási területre)

Budapest

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok, munkák:

Technikusként a következő feladataid lesznek:

  • A gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Gépbeállító feladatok ellátása, a gépek hibáinak elhárítása
  • Elektronikai, mechanikai és automatizálási ismereteid napi szintű gyakorlati alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni és ezekről még többet tanulni
  • Csapatjátékos vagy
  • Mindened a pörgés, nem szeretsz unatkozni
  • Precíz vagy
  • Fontos számodra a minőség

Előnyt jelenthet, ha dolgoztál már autóipari cégnél, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • A havi minimum bruttó bér 450 000 Ft (alapbér + műszakpótlék + bónusz)
  • A bér mellett havi bruttó 24 400 Ft cafeteriát biztosítunk
  • Biztos munkahely, helyi étkezési és parkolási lehetőség
  • Robotizált, automatizált, PLC-vezérelt gépek, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, képzések, előrelépési lehetőség
  • Érettségi megléte esetén házon belül elérhető OKJ-s képzési lehetőség (elektronikai technikus)
  • Dolgozói kedvezmények, pénzdíjazással járó dolgozói ajánlási program
  • Egyéni és csapatszintű sikerek elismerése
  • Nyári csapatépítés, karácsonyi party
  • 4 műszakos munkavégzés (műszakok: 5:40-17:50, 17:40-5:50), így vannak szabad hétköznapjaid is