OK

Logisztikával, szállítmányozással foglalkozó nagyvállalatunk budaörsi központjába keresünk Targoncás kollégákat!

Targoncás munkatárs 1 műszakban (Budaörs)

Trenkwalder Kft.

Budaörs

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok, munkák:

    • Magasemelésű targonca kezelése
    • Beérkező áru kezelése, átvétele
    • Áruk elhelyezése a raktárban
    • Áruösszekészítés, anyagmozgatás
    • Termékek szállításra való előkészítése
    • Teherautók fel- és lepakolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érvényes új típusú OKJ-s targoncás jogosítvány mindhárom kategóriára (3312, 3313, 3324)
    • Magasemelésű targoncás tapasztalat (oldalvillás tolóoszlopos)
    • Legalább 1 éves raktározási tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
    • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
    • Nincs hétvégi munkavégzés
    • Barátságos, támogató csapat
    • Alapbér: bruttó 310.000 Ft
    • Bónusz: bruttó 38.750 Ft
    • Cafetéria: bruttó 36.000 Ft
    • Munkába járás támogatása: 86% tömegközlekedéssel
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
    • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás
    Munkaidó: 07:30-16:00 vagy 10:00-18:30 (H-P)

    Munkavégzés helye: Budaörs

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.