OK

AUDI HUNGARIA Zrt.

Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok
  • Német - Felsőfok
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év

Szerszámtervező mérnök – Költség- és értékelemzés

Következő feladatok várnak Önre

  • Alkatrészgyártó szerszámok kalkulálása
  • Beszállítói ajánlatok technikai kiértékelése
  • Kalkuláció bemutatása illetve megvédése megbízási tárgyalásokon
  • Szerszámok és gyártási folyamatainak felülvizsgálata a beszállítóknál
  • Versenytárselemzéssel és részletes költségkalkulációkkal támogatja a döntéshozatalt már korai fázisában

Ön az ideális jelölt, ha

  • Gépészmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Több éves tapasztalata van gyártástechnológiában vagy szerszámkészítésben, autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes német és/vagy tárgyalóképes angol nyelvtudással bír
  • Ismeri a 3D-s tervezőprogramokat (CATIA V5, NX, Pro E, Solidedge)
  • Gyártási ismeretekre tett szert (alakítási, öntési, fröccsöntési, megmunkálási, hegesztési, lézermegmunkálási technológiák ismerete)
  • Ismeri a forgácsoló megmunkálásokat (előnyt jelent)
  • Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség
  • Belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság jellemzi (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)
  • Sikerorientált szemléletmóddal rendelkezik

Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP19713

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

Nincs kéznél önéletrajza? Nem gond, jelentkezzen most és küldje be az önéletrajzát később, emailen!