OK

Társaságunk a mikroelektronika részére gyárt magas precizitású berendezéseket, azok részegységeit. Elsősorban bázisgépek, gépegységek összeszerelésére, valamint egyedi alkatrészek előállítására specializálódtunk.
20 fő szerelő munkatárs mellé keressük

Szereldei csoportvezető

munkakörbe új kollégánkat

Győr, 9027 Juharfa utca 24.

  • Főiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Napi feladatok:

  • A termelés tervezésnek megfelelően a szerelde területének irányítása, munkafolyamatainak koordinálása, munkafegyelem betartatása
  • A napi feladatok szakmai támogatása
  • A szerelési tevékenységhez szükséges eszközök biztosítása
  • A szereldei terület folyamatainak fejlesztése, hatékonyságának növelése
  • Felmerülő problémákban szoros együttműködés a társterületekkel

Ami elengedhetetlen a mindennapokban:

  • Villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Szakmai tapasztalat szereldei területen (legalább 4 év)
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Nagyfokú rugalmasság és problémamegoldó készség

Jó ha van:

  • Egyedi gyártásban, berendezés építésében szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.