OK

SZÁMVITELI SZAKÉRTŐT.

Budapest

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Grant Thornton egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó vállalatainak. Több mint 130 országban, 47.000 munkatársunk dolgozik, 750 irodában világszerte. Küldetésünk, hogy ügyfeleink igényéhez és elvárásához igazodva kiváló szakmai tudással, felelősségteljesen, a szabályok mindenkori megfelelése mellett, értéket teremtsünk a számukra.

Jelenleg dinamikusan fejlődő számviteli szolgáltatást nyújtó csapatunkba keresünk azonnali kezdéssel

Köztünk a helyed, ha:

  • Komplex, nagyobb hozzáadott értékű munkákra vágysz
  • A rutinmunka helyett inkább a változatos feladatokat keresed
  • Nagyobb terhelés esetén is jól egyensúlyozol a feladatok között
  • Magas elvárásokat támasztasz a munkáddal szemben
  • Nem okoz gondot párhuzamosan több ügyfél kiszolgálása
  • Szívesen foglalkozol fiatalabb kollegáid szakmai fejlesztésével

Fontos számunkra, hogy legyen:

  • Ügyfélközpontú hozzáállásod
  • Erős számviteli és adózási tudásod
  • Igényed a folyamatos fejlődésre
  • Nyitottságod az innovatív megoldásokra
  • Csapatjátékos szemléleted

Amit kínálunk:

  • Támogató munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő, eredményorientált vezetői hozzáállás
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Biztos vállalati háttér, folyamatos szakmai támogatás
  • Garantált szakmai fejlődési lehetőség
  • Rész és teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzod várjuk.