OK

Budapest

  • Középiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő

System Engineer

Budapesti partnercégünk keresi legújabb kollégáját Rendszermérnök pozícióba. Közel 30 éve fejlesztenek és forgalmaznak ügyviteli termékeket, szoftvereket magyar kis- és középvállalatok számára.

Amikben Te részesülnél:

  • Br. 750.000 – 850.000 Ft
  • Céges telefon és laptop
  • A budai várnegyedben található, könnyen megközelíthető iroda
  • Budapest egyik legkörnyezettudatosabb irodaháza
  • A Tőzsdén 10 éve jegyzett, 30 éves múlttal rendelkező stabil hátterű cég
  • A 250 fő alatti kategóriában az év irodája 2009-ben, 2010-ben és 2015-ben
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Amik a feladataid lennének:

  • Adat- és üzembiztonság folyamatos biztosítása, incidensek kezelése, automatizált megelőzése, kockázatok naprakész kezelése, javaslatok megtétele
  • A cég információs rendszereinek felügyelete, fejlesztése, bővítése, hibaelhárítása
  • IT üzemeltetési csoport és a termékfejlesztési csoportok munkájának rendszermérnöki támogatása
  • A technológiai és IT automatizáltság szintjének, költséghatékonyságának és üzemelési hatékonyságának folyamatos növelése

Amikben ügyesnek kell lenned:

  • Windows Server 2012 R2, 2016, 2019 gyakorlati szintű üzemeltetési ismeret
  • Virtualizáció (Hyper-V)
  • Directory Services (LDAP, AD séma, replikációs topológiák)
  • Hálózatmérnöki ismeretek (layer 2-től layer 7-ig) és kapcsolódó Microsoft szolgáltatások
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny lehet a számodra:

  • Powershell szkriptelési tapasztalat
  • Microsoft SQL Server üzemeltetési ismerete (Database Services adminisztrálása, üzemeltetése)
  • Microsoft System Center DPM üzemeltetési ismeret
  • Hálózati troubleshoot során az alábbiak ismerete: DNS, DHCP, IPSec, SMTP; IP subnetting, routing útvonalak
  • Jártasság TCP/IP protokollok hibaelhárításában

Állás, munka területe(i)

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.