OK

Budapest X. kerület

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok
  • Teljes munkaidő
  • 5-10 év
Senior HR Business Partner

HR területen szerzett tapasztalatod szeretnéd egy válságálló iparágban és nemzetközi hátterű cégnél kamatoztatni? Munkád által hozzájárulni a további sikerekhez és fejlődéshez? Ha mindezekben magadra ismersz és mellé nyitott, kommunikatív személyiséged társul, akkor partnercégünk Téged keres:

pozícióba

Feladatok:

Partnerünknél adott a fejlődési lehetőség, hiszen izgalmas, kihívásokkal teli feladatok várnak megoldásra a pozícióban:

  • Vezetők teljes körű szakmai támogatása (munkaügy, kompenzáció, teljesítményértékelés, tréningek, részvétel a támogatott területek megbeszélésein, HR kulcsmutatók prezentálása adott terület vezetőjének)
  • HR stratégia és irányelvek megvalósítása az adott szervezeti területen
  • Részvétel HR projektekben (employer branding, elégedettségi felmérések)
  • Kommunikáció támogatása és biztosítása HR és az adott üzleti terület közt
  • Toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • HR adminisztrációs folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség HR/kommunikáció vagy ezekhez kapcsolódó területről
  • Legalább 5 éves tapasztalat HRBP vagy Generalista pozícióban
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Képes csapatban, projekt jellegű feladatokban együttműködni
  • Magas fokú precizitás, pontosság, önállóság
  • Magas szintű kommunikációs-, kapcsolatteremtő képesség
  • Multinacionális (gyártó, supply chain, R&D) környezetben szerzett tapasztalat

Bérezés – beszéljenek a számok!

A kiemelkedő bérezési, illetve juttatási rendszer itt nem csak egy sablonszöveg:

  • Bruttó 750.000- 850.000 Ft közötti alapbér
  • Cafeteria
  • Egyéni teljesítményhez kötött bónuszok
  • Étkezési hozzájárulás
  • Sportolási támogatás (fittneszterem)
  • Vidéki munkavállalók esetén a távolsági bérlet támogatása 100%-ban!

Állás, munka területe(i)

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat

5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.