OK

Senior Auditor - Pénzügyi terület

Budapest

  • Főiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Nemzetközi bankok és biztosítók magyarországi leányvállalatainak számára könyvvizsgálati és tanácsadási szolgáltatások nyújtása;
  • Csapatmunka, amely során a kollégákkal és az ügyfelekkel szorosan együttműködve szakmailag magas szintű feladatokat fogsz megoldani;
  • Adatok és nyilvántartások összegyűjtése és elemzése, hogy a hibák, a pontatlanságok és a fejlesztési lehetőségek felderítésre kerüljenek;
  • A veled együtt dolgozó csapat hatékony irányítása, szervezése;
  • Junior kollégák mentorálása, segítése.

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Szívesen foglalkoznál változatos feladatokkal és ügyfelekkel;
  • A jövőben inkább a folyamat- és csapatszervezési, illetve koordinációs feladatokra fókuszálnál (pl. Junior csapattagok koordinálása, mentorálása);
  • Karrieredet egy barátságos, támogató munkakörnyezetben szeretnéd folytatni, ahol mindenki azon dolgozik, hogy Te a legtöbbet hozhasd ki magadból;
  • Szeretnél egy erős, összetartó szakmai közösség részévé válni;
  • Szívesen fejlesztenéd készségeidet céges szinten támogatott speciális pénzügyi szektorra vonatkozó tréningeken és egyénre szabott fejlesztési módszerekkel;
  • Munkádért változatos juttatási elemekkel kiegészített anyagi elismerésben szeretnél részesülni.

Várjuk a jelentkezésedet, amennyiben:

  • Legalább 2 éves könyvvizsgálói tapasztalatod van, amelyre legalább részben pénzügyi szektorba tartozó ügyfelek auditján tettél szert;
  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel;
  • Kiváló a kommunikációs készséged magyar és angol nyelven, szóban és írásban egyaránt;
  • Előnyt jelent, ha szereztél már tapasztalatot IFRS vagy egyéb nemzetközi standardok ismeretét igénylő munkákban;
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készséggel, valamint ügyfélközpontú attitűddel rendelkezel.

Küldd el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.