OK

Dunaharaszti

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok
  • Teljes munkaidő
  • 5-10 év

Partnercégünk a világ szinte összes országában kapható termékek gyártásával foglalkozik és egyben a világ egyik legismertebb márkaneve is. Ha a jövőben egy olyan biztos hátterű munkahelyre vágysz, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod önmagad, akkor jelentkezz és légy része egy nagymúltú vállalat mindennapi működésének!

SENIOR ADÓELEMZŐ

A napi munkád során legfőbb feladataid lesznek:

  • Teljes körűen elkészíted az adókkal, vámokkal és egyéb kötelezettségekkel kapcsolatos gazdasági események könyvelését a magyar és a nemzetközi számviteli elveknek, illetve a vállalat belső szabályzatainak megfelelően (kiemelten fókuszálva az indirekt adókra)
  • A könyvelt tételeket megfelelően dokumentálod, folyamatosan vezeted az alátámasztó analitikus nyilvántartásokat
  • Elkészíted a főkönyv és az analitikus nyilvántartások közötti havi egyeztetéseket, az esetleges eltérések okát kideríted és időben lekönyveled a szükséges módosításokat
  • Biztosítod a felelősségi területeden az ellenőrzési folyamatok működését
  • Folyamatos kapcsolatban állsz az Art.-ben meghatározott adóhatóságokkal
  • Adó- és vám folyószámla egyeztetéseket végzel
  • Elkészíted és határidőre be is nyújtod az adóbevallásokat, kivéve a Társasági adót
  • Együttműködsz a vámügyintézővel a vám- és intrastat ügyintézés során
  • Adókkal, járulékokkal és egyéb kötelezettségekkel kapcsolatos átutalásokat elvégzed

A pozíció betöltésével kapcsolatos elvárásaink:

  • Egyetemi végzettség közgazdaságtan/pénzügy vagy jog területeken
  • Legalább 5 év adózás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • ÁFA, Jövedéki adó (külső cég, ennek az adminisztráció), Társasági adó ismerete
  • Adó adminisztrációban gyakorlat
  • Számviteli/könyvelési ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Professzionális MS Office ismeretek (Word, Excel, stb.)

Amit mi ajánlunk számodra:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Magánorvosi ellátás
  • Éves bónusz
  • Home Office lehetőség
  • Céges laptop+mobil

A pozíció betöltésével kapcsolatos előnyök:

  • Big4 és/vagy FMCG szektorban szerzett tapasztalat
  • SAP vagy hasonló rendszerismeret

Állás, munka területe(i)

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat

5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.