OK

Debrecen

  • Középiskola
  • Angol - Felsőfok
  • 3-5 év tapasztalat
  • Teljes munkaidő
RETAIL SALES DIREKTOR

Partnercégünk a magyar élelmiszergyártás egyik legmeghatározóbb szereplője. Termékeiket az egész világon értékesítik Amerikától egészen a Távol-Keletig. Szívesen csatlakozna egy több, mint három évtizede működő, dinamikusan fejlődő csapathoz, ahol a siker kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény? Ha a válasza igen, akkor jöjjön és legyen részese egy nagymúltú vállalat mindennapi működésének, ahol értéket teremthet és megvalósíthatja Önmagát!

A POZÍCIÓBAN FELADATAI LESZNEK:

  • A Retail Sales Direktor szerepe az osztályon belüli legjobb kapcsolatok kiépítésével az értékesítés ösztönzésére fog összpontosulni, amelyek segítenek abban, hogy nagyobb láthatóságot, megjelenítést és elérhetőséget szerezzen a vállalati márka a portfóliójában. Tehát a célja és elképzelése, hogy növelje az értékesítést és megtérülést generáljon.
  • A vállalat arcaként fog fellépni az élelmiszeriparon belüli magas szintű kapcsolatok hálózatának fejlesztésében és fenntartásában. Felelős lesz a kapcsolatok kezeléséért a vállalat legnagyobb ügyfeleivel. Képviselni fogja a vállalatot különböző szakkiállításokon, konferenciákon és egyéb ipari rendezvényeken.
  • Beazonosítja az új lehetőségeket a legkiemelkedőbb kiskereskedőkkel vagy jövőbeli partnerekkel/forgalmazókkal a márka jelenlétének növelése és az értékesítés optimalizálása érdekében.
  • Felelős lesz az értékesítési csapatért, a junior és a senior szakemberek tevékenységének felügyeletéért és a teljesítmény egészének ellenőrzéséért. Rendszeresen meghatározza és ki kommunikálja a vállalati KPI-kat és célokat az értékesítő csapat számára.
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri és elemzi a fogyasztók, a piac és a versenytársak viselkedésének mintáit és erről visszajelzést ad a vállalat vezetői csapatának, valamint meghatározza az adatközpontú cselekvési stratégiákat a kereskedelmi teljesítmény következetes optimalizálása érdekében.
  • Szakértelmét és stratégiai szerepét felhasználja az új és innovatív termékek piacra juttatásához, az ötlet implementálásától egészen az új termékek polcra kerüléséig.

AZ IDEÁLIS JELÖLT RENDELKEZIK:

  • Folyékony/Tárgyalóképes angol nyelvtudással írásban és szóban egyaránt
  • Legalább 3-5 éves - az élelmiszeriparban export sales területen szerzett - tapasztalattal

ELŐNYT JELENT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉBEN:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony/Tárgyalóképes német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Igazán kiemelkedő bércsomagot
  • Bejárás támogatást
  • Céges autót
  • Modern munkakörnyezetet
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget

Állás, munka területe(i)

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.