OK

Budapest

  • Középiskola
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év

Rendszermérnök

Partnercégünk a magyar kis- és középvállalatok számára fejleszt és forgalmaz ügyviteli termékeket, immáron közel 30 éve.

Amennyiben

  • a budai várnegyedben, kiválóan megközelíthető helyen
  • Budapest egyik legkörnyezettudatosabb irodaházában
  • A Tőzsdén 10 éve jegyzett, 30 éves múlttal rendelkező
  • hagyományos és felhő alapú ügyviteli szoftverek fejlesztésével foglakozó cégnél akarsz dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk!

FELADATAID LESZNEK:

  • A cég információs rendszereinek felügyelete, fejlesztése, bővítése, hibaelhárítása
  • Adat- és üzembiztonság folyamatos biztosítása, incidensek hatékony, automatizált megelőzése, kockázatok naprakész kezelése, javaslatok megtétele
  • Egyedi IT megoldások tervezése, dokumentálása
  • A technológiai és IT automatizáltság szintjének, költséghatékonyság és üzemelési hatékonyságának folyamatos növelése
  • IT üzemeltetési csoport és a termékfejlesztési csoportok munkájának rendszermérnöki támogatása

ELVÁRJUK TŐLED:

  • Windows Server 2012 R2, 2016, 2019 gyakorlati szintű üzemeltetési ismerete
  • Virtualizáció (Hyper-V)
  • Directory Services (LDAP, AD séma, replikációs topológiák)
  • Hálózatmérnöki ismeretek (layer 2-től layer 7-ig) és kapcsolódó Microsoft szolgáltatások
  • Középfokú angol nyelvtudás

HA TE VAGY A MI EMBERÜNK, A KÖVETKEZŐ LISTÁBÓL MINÉL TÖBB JELLEMZŐ RÁD:

  • Powershell szkriptelési tapasztalat
  • Microsoft SQL Server üzemeltetési ismerete (Database Services adminisztrálása, üzemeltetése)
  • Microsoft System Center DPM üzemeltetési ismeret
  • Hálózati troubleshoot során az alábbiak ismerete: DNS, DHCP, IPSec, SMTP; IP subnetting, routing útvonalak;
  • Jártasság TCP/IP protokollok hibaelhárításában;

Állás, munka területe(i)

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.