PROFESSION

OK
PricewaterhouseCoopers Könyvv. Kft.

Recruitert.

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok teljeskörű menedzselése: hirdetések kezelése, jelöltkezelés, interjúztatás, ajánlatadás;
  • Vezetők kiemelkedő támogatása, kiválasztás státuszáról folyamatos tájékoztatás adása;
  • Tapasztalt jelöltek felkutatása, sourcing tevékenység;
  • Attraction: események szervezése és lebonyolítása, új attraction lehetőségek felkutatása és megvalósítása.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • 2-4 éves tapasztalattal rendelkezel toborzás-kiválasztás területén: nagyvállalati tapasztalat (BIG4 környezet ismerete előnyt jelent);
  • Különböző sourcing technikák ismerete előnyt jelent;
  • Technology területén szerzett recruitment tapasztalat előnyt jelent;
  • Projektek menedzselésében, események szervezésében komfortosan érzed magad;
  • Szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz angolul.

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Ha szeretnél a világ egyik vezető Tanácsadó cégénél dolgozni;
  • Dinamikus személyiség vagy és nem riadsz vissza a kihívásoktól;
  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik gyors és széleskörű fejlődésre a Recruitment területén;
  • Kreatív vagy és szeretnéd megvalósítani az ötleteidet;
  • Egy fiatal és dinamikus csapat tagjaként szeretnél kreatív és értékes munkát végezni.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 1055 Bajcsy-Zsilinszky út 78.