OK

Budapest IX. kerület Timót u. 5.

  • Főiskola
  • Teljes munkaidő
  • 5-10 év

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RAKTÁRI FELSŐVEZETŐ

Logisztikai Központ, Budapest IX. kerület

Feladatok:

  • A rábízott terület napi pontos működésének biztosítása
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése
  • Műszakvezetőkön keresztül nagy létszámú fizikai munkavállalói állomány vezetése, irányítása (80-100 fő műszakonként)
  • Beosztott vezetők és munkatársak fejlesztése, mentorálása, motiválása
  • Váratlan helyzetek magabiztos kezelése, önálló döntéshozatal

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomag
  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • havi 1 hétvégén ügyeletes vezetői feladatok ellátása
  • Folyamatosan fejlődő nagyvállalati környezet, változatos feladatok
  • Felelősségteljes vezetői munkakör
  • Területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/logisztikai)
  • Termelési / logisztikai / raktározási területen szerzett min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • Nagyobb létszámú munkatársi állomány irányításban szerzett gyakorlat
  • Logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmód
  • Erős vezetői készségek, képességek
  • Önálló döntéshozatali képesség

Állás, munka területe(i)

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat

5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!