PROFESSION

OK

Új-Ház Centrum Budapest Zrt.

Projekt előkészítő

munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Építőipari beruházások kapcsán árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás gyártókkal, kivitelezőkkel
  • Kivitelezési részleg, valamint a projektvezetők műszaki feladatainak elősegítése,
  • Üzleti ajánlatok, szerződések, számlázási folyamat előkészítése,
  • Közreműködés és együttműködés a többi üzletág dolgozóival
  • Részlegvezető/üzletágvezető napi munkájának asszisztenciája,
  • Anyagrendelések

ELVÁRÁS:

  • Minimum középfokú szakképesítés
  • Építőipari területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes és barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, fizetési igény megjelölésével.

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Diósd, 2049 Balatoni út 10.