OK

Pénzügyi termékreferens

Finance Sales Hungary Kft.

9000 Győr, 9200 Mosonmagyaróvár, 9400 Sopron, 8800 Nagykanizsa, 8360 Keszthely, 8400 Ajka, 7600 Pécs, 2500 Esztergom, XIII. kerület, VIII. kerület, 2220 Vecsés, 2030 Érd, 2040 Budaörs

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást

Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába a következő pozícióba keresünk munkatársakat:

Főbb feladatok, munkák:

  • Tanulj meg mindent, ami a szakmához kapcsolódik, hogy a legjobbá válhass
  • Nyújts teljes körű tájékoztatást a szolgáltatásokról
  • Mérd fel az érdeklődők igényeit
  • Értékesítsd szolgáltatásainkat és adj célzott ajánlatot
  • Nem utolsó sorban pedig precízen végezd el a szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Légy magabiztos, proaktív, ügyfélorientált
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismereted
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Rendelkezz legalább érettségivel
  • Tudj kommunikálni az emberekkel
  • Ne csak a tudásod, de a megjelenésed is legyen meggyőző

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha rendelkezel banki vagy pénzügyi képzettséggel, egyetemi közgazdász diplomával (A pályázat elnyerésénél NEM feltétel)
  • Van már tapasztalatod értékesítésben

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér, amit egy felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Első 3 hónapban az alapbéred kiegészítjük bruttó 300 000 Ft-ra (jogosultságok/képzések idejére)
  • 3 hónap után igényelhetsz 10%-os kedvezményre jogosító vásárlókártyát
  • Távolsági közlekedés támogatása
  • Ha nincs szakképesítésed, cégünk biztosítja a képzést és annak költségét is átvállalja
  • Állandó helyen történő munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat lakhely megjelöléssel! Bővebb tájékoztatást a +36705102020-as telefonszámon tudunk adni. Hétköznap 9 és 16 óra között.