OK

Dunakeszi

  • Főiskola
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év

Otthon vagy a pénzügyekben? Ráadásul kontrollingban is van tapasztalatod? És még az Excel sem riaszt el? Te vagy a Mi emberünk! Partnerünk most pénzügyi elemző munkakörbe keresi tehetséges munkavállalóit, ahol a mindennapok kellemes munkakörnyezetben telnek egy összetartó csapatban és a szakmai fejlődésed is garantált!

Pénzügyi elemző

Miért érdemes jelentkezni?

  • A munkádhoz illeszkedő bérezésben részesülsz,
  • Izgalmas, szakmai kihívások várnak rád,
  • Változatos feladatok,
  • Mindez egy fiatalos, összetartó csapatban
  • Továbbá ergonómikus munkakörnyezet,
  • Modern munkaeszközökkel.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Aktív részvétel a havi és éves zárási folyamatokban,
  • Bevételek és költségek monitorozása, elemzése,
  • Vállalatirányítási rendszerbe felvitt adatok ellenőrzése,
  • Vezetőségi döntések támogatása adatgyűjtéssel,
  • Belső pénzügyi elemzések, kimutatások készítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal,

Mit várunk tőled?

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalatot,
  • Msc vagy Bsc végzettséget pénzügy-számvitel szakon,
  • Analitikus gondolkodás, rendszerben és folyamatokban való gondolkozás képessége elengedhetetlen,
  • Felelősségvállalás, megbízhatóság, precizitás,
  • Nem ijedsz meg az MS Office programoktól, főleg az Excelben szerzett tapasztalat a legfontosabb.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Állás, munka területe(i)

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Nincs kéznél önéletrajza? Nem gond, jelentkezzen most és küldje be az önéletrajzát később, emailen!