OK
A Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe Számlavezetési és Pénzforgalom területre keres

Pénzforgalmi munkatársat

12 hónapos határozott időre

Budapest, 1054 Hold utca 27.

  • Főiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Ügyfelek és a bank reklamációinak kezelése, dokumentálása, szükséges könyvelések elvégzése, kommunikálása
  • Napi feldolgozás (ügyféltörzsadatok karbantartása, pénzforgalmi ellenőrzés és bonyolítás) támogatása
  • Napi számlaegyeztetés
  • Rendszerfejlesztésekben, projektekben és tesztelésekben való részvétel, eredmények dokumentálása és elemzése, bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:

  • Nemzetközi fizetésforgalom ismerete (SWIFT, VIBER, Clearing, SEPA, EBA, Target, TT stb)
  • érvényes forint- és valutapénztáros vizsga

Amit kínálunk:

  • Változatos és felelősségteljes tevékenység, valamint komplex feladatok
  • Egyéni fejlődési lehetőség és kiváló munkahelyi körülmények
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.