OK

Összeszerelő operátor

Prohumán 2004 Kft.

3500 Miskolc

  • Általános iskola
  • Nem igényel nyelvtudást

Munkát keresel? Váltanál? Autóipari alkatrészek (klímaberendezések, villamos motorok, ablaktörlő rendszerek) gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat akár AZONNALI SZERZŐDÉSKÖTÉSSEL, bruttó 240.000Ft-os kezdő fizetéssel, miskolci munkahelyre az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Juttatásokkal és egy nap túlórával akár br. 240.000Ft/hó kezdő bér
  • Már az első 3 hónap után fizetésemelés és előrelépési lehetőségek
  • Havi és éves bónuszok, karácsonyi jutalom
  • Évi br. 200.000Ft cafatéria (Szép-kártya)
  • Kedvezményes vásárlás több üzletnél és vendéglátó egységnél
  • Ingyenes munkába járás (tömegközlekedés 100%-os térítése, műszakokhoz igazított céges buszjáratok)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Gyere el hozzánk a miskolci Prohuman irodájába, hétfőtől csütörtökig bármely nap 11 órára, szerződéskötéssel egybekötött kiválasztásunkra és dolgozz Miskolc egyik legnagyobb gyárában! Várunk a búza tértől 2 perc sétára, Miskolcon, az Arany János tér 1 szám alatt, a Macropolis irodaház földszintjén! Érdeklődj a 06 70 197 5319-es telefonszámon, vagy küldd el önéletrajzod!