OK
Műszaki ügyfélszolgálatos

Budaörs, 2040Gyár u. 2.

  • Középiskola
  • Angol - Középfok
  • Éves bónusz / mozgóbér
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év

SID Kereskedelmi Kft.

Hazai tulajdonú kisvállalkozás Budaörsi (BITEP) telephelyére műszaki ügyfélszolgálatos kollégát keres. A cég jellemzően kereskedelmi tevékenységet folytat, a hazai ipar szereplőit szolgálja ki termékeivel.

Főbb feladatok, munkák:

  • a műszaki kérdésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
    • vágás optimalizálás, CNC megmunkálással kapcsolatos kérdések egyeztetése
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és más partnerekkel (elsősorban telefonon és e-mailben)
  • vevői kérdések és ajánlatkérések megválaszolása, nyomon követése
  • a műszaki értékesítők támogatása
  • beérkező megrendelések feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kereskedelmi tapasztalat
  • megmunkált termékek (elsősorban CNC technológiával, illetve lapszabász géppel) értékesítésében szerzett tapasztalat VAGY
  • gyártás előkészítésben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készségek, „sales attitude”
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, Power Point, Outlook)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP használat ismerete
  • műszaki tapasztalat és / vagy végzettség
  • fém és / vagy műanyag megmunkálásban, értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • egy sikeres, magyar tulajdonú kisvállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, folyamatos kihívásokat és a cég növekedésével együtt járó izgalmas feladatokat
  • versenyképes kereseti lehetőséget
  • jó munkakörülményeket

Állás, munka területe(i)

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.