OK
  • Főiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év
Műszaki értékesítő

Széleskörű szakmai érdeklődésed van a műszaki szektorok iránt? Szereztél már ezen területen értékesítési tapasztalatot is? Akkor egy szuper lehetőséget tudunk mutatni neked! Építőiparban vezető szerepet betöltő, globális cégcsoport magyarországi csapatához keresünk új kollégákat:

Ajánlat:

  • Kiemelkedő termékkör
  • Nemzetközi tapasztalatok
  • Szuper juttatási csomag, cégesautó saját használatra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Motivált, fiatal csapat

Feladatok:

  • A cég termékkörének piaci képviselete
  • Mélyépítési vagy épületgépészeti rendszerek értékesítése
  • Kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel (generál kivitelezők, nagykereskedők)
  • Ügyfelek látogatása, és műszaki tanácsadás a projektek megvalósításában (tervezői háttértámogatással)
  • Új ügyfelek és üzleti lehetőségek akvirálása
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett minimum 1 év értékesítési tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás
  • Széleskörű szakmai érdeklődés
  • Haladószintű excel használati ismeretek

Előnyt jelent:

  • Szakirányú (gépész-/építőmérnöki) végzettség
  • Projektadatbázis (CRM) kezelésében szerzett tapasztalat

Lokáció: Budapest, Budapest régió, Zsámbék

Állás, munka területe(i)

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.