OK

Szolnok

  • Főiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év

Minőségbiztosítási mérnök

FELADAT

  • Folyamatközi ellenőrzés, VT (rajzok, előírások, szabványok), jegyzőkönyvezés;
  • Jegyzőkönyvek, ellenőrzési lapok készítése;
  • Bejöveti forgóvázdiagnosztika elvégzése;
  • Végellenőrző mérések elvégzése;
  • Termék komplett dokumentációjának összeállítása;
  • Nem-megfelelőség kezelés, dokumentálása;
  • Jegyzőkönyvek ellenőrzése, jóváhagyása;
  • Quality dokumentációk készítése, ellenőrzése (jegyzőkönyvek, mérési lapok, ellenőrzési • tervek stb.);
  • Garanciális és egyéb reklamációk kivizsgálásában való részvétel, gyökérok elemzés;
  • Külső auditokon való részvétel;

ELVÁRÁS

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (legalább főiskolai szintű vagy Bsc. gépész-, vagy járműmérnök);
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat;
  • Angol nyelvű legalább középfokú kommunikációs készség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Önálló precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Rugalmasság;

ELŐNY

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Vasúti jármű szakmai területen szerzett tapasztalat;
  • CATIA, CAD rendszer ismerete;
  • LEAN, 5S módszerek ismerete;

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet
  • Kiemelkedő munkabiztonság

Állás, munka területe(i)

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Szeretnél a nemzetközi és a hazai járműgyártás egyik leginnovatívabb szereplőjeként ismert Stadler Rail Csoport sikereinek részese lenni? El tudod képzelni a jövőd, akár pályakezdőként is nálunk? Várjuk a jelentkezésed!

Magyar nyelven megírt, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

postacím: Forgóvázjavító központ, 5000 Szolnok, Gyökér u. 14/b munkavégzés helye: Szolnok