PROFESSION

OK

MET-NA Kft.

Minőségbiztosítási mérnök menedzser

Feladatai:

  • Minőségbiztosítási csapat vezetése (15 fő)
  • Minőségirányítási rendszer működtetése, fejlesztése (ISO9001)
  • PPAP menedzsment
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Rendszeres vevői látogatások (belföld, esetenként külföld)
  • Minőségfejlesztési projektek irányítása
  • Vevői auditokra felkészülés, az auditok lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség; műszaki végzettség előnyt jelent
  • folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • minimum 5 éves minőségbiztosítási tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    5-10 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszkény