OK

Minőségbiztosítási mérnök

Környe

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Teljes munkaidő

Feladatok

  • A vállalatnál működő termelési területek minőségirányítási folyamatainak karbantartása és fejlesztése
  • Biztosítani a vonatkozó minőségirányítási rendszereknek való megfelelést a termelési területen (ISO 9001, ISO 13485, GMP és BD belső követelményei)
  • A termelési területekhez kapcsolódó minőségbiztosítási dokumentációk létrehozása, frissítése és bevezetése
  • Külső, illetve a belső auditokon való részvétel
  • Minőségirányítási oktatások szervezése, lebonyolítása
  • A termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, megelőző-illetve javító akciók kidolgozása, bevezetése
  • Javító és megelőzőtevékenységek kezdeményezése, nyomon követése a termelésben
  • Minőségügyi jelentések készítése
  • SAP rendszer használata

Elvárások

  • Mérnöki képesítés (minőségügyi mérnök, gépészmérnök)
  • Tapasztalat tömegtermelésben minőségbiztosítás területen
  • Kamera- és mérőrendszerekkel kapcsolatos ismeretek
  • Képesség összetett automatizált berendezések működésének megértésére
  • Tapasztalat validálási / minősítési eljárásokban
  • Képesség gyorsan tanulni és alkalmazkodni új folyamatokhoz/környezethez
  • Képesség munkautasítások és egyéb minőségügyi dokumentumok megírására
  • Jó kapcsolatteremtési képesség, kapcsolattartás a gyártással, egyéb részlegekkel
  • Eredmény-orientált munkavégzés
  • Folyékony angol tudás
  • Jó problémamegoldó képesség, jó oktatási képesség

Előny

  • Probléma megoldási metodikák ismerete (6Sigma vagy egyéb)
  • ISO szabvány és/vagy GMP ismeret
  • Projekt tapasztalat
  • Statisztikai ismeretek ellenőrzési tervekről, mintavételről és eredmény kiértékelésről