OK

ITSecure Informatikai Tanácsadó Kft. több mint 15 éve kínál informatikai megoldásokat ügyfelei részére. Ügyfélkör bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Microsoft rendszergazda

1024 Budapest, Széll Kálmán tér

  • Főiskola
  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Teljes munkaidő
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria

Főbb feladatok, munkák:

  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
  • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
  • IT probléma megoldás telefonon keresztül és távmenedzsment eszközökkel

Elvárások:

  • Minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2012, 2016 üzemeltetői tapasztalat
  • Általános rendszer-üzemeltetői ismeretek:
    • Kiszolgáló oldali operációs rendszerek területén, elsősorban Microsoft környezetben
    • Nyomtatók, szünetmentesek, illetve további perifériák területén
    • Hálózati ismeretek
  • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, együttműködő csapat
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés, nyitottság az új ismeretekre
  • Családias légkör

Jelentkezését e-mailen várjuk fényképes önéletrajzzal valamint a nettó bérigény megjelölésével.