OK

BUDAPEST, 1123 BUDAPEST, NAGYENYED utca 8-14.. 4 EM

  • Főiskola
  • Teljes munkaidő
  • Pályakezdő/friss diplomás
MÉRNÖK TANÁCSADÓ (ÉPÍTÉSZ VAGY ÉPÍTŐMÉRNÖK VÉGZETTSÉGGEL)

Partnercégünk 1937 óta töretlenül működő építőipari multinacionális nagyvállalat. Ma világelső különböző típusú padló- és faburkolatokhoz való ragasztók, falfelületek védő- és dekorációs bevonatai tekintetében, illetve építőiparban használt vegyi termékek gyártásában. A cég által – több, mint 80 éve – képviselt „építőipari minőség” adja meg számára a folyamatos versenyelőnyt, versenytársaival szemben. Ha a jövőben egy olyan biztos hátterű munkahelyre vágysz, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod önmagad, akkor jelentkezz és légy része egy nagymúltú vállalat mindennapi működésének!

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ FELADATKÖRÖK:

  • A kivitelezéseken segítségnyújtás a projektvezetésnek, illetve a műszaki vezetésnek.
  • Szoros kapcsolattartás az építész tervezőkkel, szaktervezőkkel azért, hogy az építészterveken a lehető legszélesebb körben megjelenjenek a cég saját termékei és műszaki megoldásai. Továbbá a mérnök tanácsadó kolléga által kezelt földrajzi területen (Pest megye) működő építészek munkáin is.
  • Képzések szervezése lebonyolítása az építészeknek, szaktervezőknek, műszaki ellenőröknek és egyéb műszaki szakembereknek.
  • Tervezők munkájának folyamatos segítése.

A CÉG ELVÁRÁSA:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (Építész vagy Építőmérnök)
  • Pályakezdő vagy 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkező szakember
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT A CÉG BIZTOSÍT:

  • Br. 600.000 – 700.000 Ft összegű biztos juttatás jutalékkal havonta
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Cégesautó (magán használatra is)
  • Laptop + telefon
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőség
  • Biztos karrierút cégen belül

ELŐNYT JELENT:

  • Építőipari, tervezői tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Építőipari értékesítésben szerzett tapasztalat

Lokáció: Pest megyén belül rugalmas, de a cég székhelyei: Budaörs és Sóskút

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i)

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat

Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő