PROFESSION

OK

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT

(Vác vonzáskörzete, Német, vagy angol nyelv Perspektíva: gazdasági vezető)

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Középiskola

Feladatai közé tartozik többek között:

  • Pénzügyi könyvelés (vevők/szállítók, fizetési felszólítások, követelésmenedzsment)
  • Rendszeres bevallások készítése/feltöltése
  • Jelentések készítése (reporting, controlling, havi jelentések, rendszeres eredménykimutatások, üzemgazdasági jelentések, készletjelentések / készletértékelések)
  • Likviditástervezés
  • Az éves jelentés és mérleg elkészítése
  • Csoportjának vezetése (hosszabb távon)
  • Bérszámfejtés előkészítése (kiszervezve marad)
  • Általános adminisztráció

Ideális pályázónk

mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezik és van néhány éves idevágó munkatapasztalata. Szorosan együttműködik a cégvezetéssel és aktívan támogatja annak munkáját. A külföldi anyavállalattal történő kapcsolattartás miatt német, vagy angol nyelvtudás feltétlenül szükséges.

Perspektíva: gazdasági vezetői pozíció, a leendő munkatárs tevékenyen részt vehet a cég gazdasági szervezetének kialakításában

Fényképes kétnyelvű pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 18528. pályázati számra hivatkozva várjuk.