OK

Kiskőrös

  • Középiskola
  • 3-5 év tapasztalat
  • Teljes munkaidő
Mérlegképes könyvelő

Ha épp szuper könyvelői pozíciók után kutatsz, vagy csak szembejött veled hirdetésünk és rendelkezel már szakmai tapasztalattal, amit szívesen hasznosítanál egy családias csapat tagjaként, olvass tovább és add be hozzánk pályázatod:

Feladatok:

  • cégek, egyéni vállalkozók, őstermelők naprakész könyvelése
  • számlák ellenőrzése és kontírozása (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes napló)
  • dokumentumok kezelése
  • időszaki bevallások elkészítésében való közreműködés
  • zárási feladatokban való közreműködés, egyeztetések
  • számviteli vezető munkájának támogatása
  • riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz:

  •  mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás, szakmai igényesség
  • újításokra való nyitottság, rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • technikai eszközök, könyvelést támogató programok biztosítása
  • továbbképzéseken való részvétel, tanulási lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • munkába járás költségtérítése
  • hosszútávú munkalehetőség, fix munkaidő rugalmas keretekkel

Állás, munka területe(i)

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.