OK

Logisztikai koordinátor

munkatársat

Budapest

  • Főiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Teljes munkaidő

A Bunge Zrt.

jelenleg bővülő logisztikai csapatába keresünk

A Bunge Zrt. anyacége a Bunge Limited, a világ egyik legnagyobb olajosmag-feldolgozó vállalata, mely Európa mellett aktív az USA-ban, Kanadában, Dél-Amerikában és Ázsiában is. A Bunge az emberek életminőségének javítását tűzte ki fő céljául; ezt elősegíti az, hogy az élelmiszert a természetes helyétől a felhasználás helyéig viszi. Magyarországon tevékenységünk kiterjed a termények vásárlására, értékesítésére, szállítására és feldolgozására, illetve palackozott étolaj és margarin gyártására, forgalmazására. Vezető márkáink: Floriol, Vénusz.

FŐBB FELADATOK:

  • ömlesztett áru szállítási ütemezések tervezése, megvalósulásának biztosítása
  • szállítások egyeztetése az eladókkal, raktárakkal és fuvarozókkal
  • szállítási megbízások elkészítése, a teljesítés ellenőrzése
  • minőségbiztosítási előírások nyomonkövetése
  • vevői reklamációk kezelése
  • megrendelések és szállítások SAP-ban történő rögzítése
  • beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése
  • szállítási dokumentációk és számlák elkészítése

ELVÁRÁS:

  • Szakirányú (kereskedelmi, logisztikai vagy agrár-) főiskolai, egyetemi végzettség vagy felsőfokú szakképzés
  • 2-3 év logisztikai és/vagy agrárkereskedelmi tapasztalat
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • precizitás, erős adminisztrációs készség és szabálykövetés
  • proaktív személyiség
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint – a pozíció ellátásához elengedhetetlen feltétel
  • SAP ismerete
  • MS Excel minimum felhasználói szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapbér
  • piaci felső harmadba tartozó béren kívüli juttatások
  • Céges mobiltelefon
  • Cafeteria keret
  • Medicover Spring White csomag egészségbiztosítás
  • Bérlethozzájárulás
  • Modern, barátságos irodai környezet jó közlekedéssel
  • képzési, fejlődési lehetőség