PROFESSION

OK

Logisztikai asszisztens

  • Pilisvörösvár
  • Teljes munkaidő
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Középiskola

Érdeklődsz a raktárlogisztika iránt? Szereted a pörgést, a pontosságot és még precízen is dolgozol, akár nagy tempó mellett? Amennyiben igen, akkor mindenképp olvasd tovább a hirdetést.

Olyan embert keresek, aki tanult kereskedelmi, logisztikai tantárgyakat, aki tudja, hogy mit jelent a FIFO vagy LIFO. Nem okoz problémát, hogy fizikálisan közvetlenül a raktárnál lenne a raktári admin iroda. Raktárosokkal, sofőrökkel és betérő vevőkkel kell folyamatosan kommunikálnod, valamint a különböző szituációkat higgadtan lereagálnod.

Főbb feladatok, munkák:

  • raktár részleg támogatása, koordinálása
  • selejtezés és visszavételezés adminisztrálása
  • beérkező áru bevételezése, beérkező sérült termék dokumentálása
  • komissiózás kiosztása, rakodási jegy készítése
  • készletszámolás koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi
  • Előny: OKJ Külkereskedelmi ügyintéző, Logisztikai ügyintéző
  • Magabiztos számítógép használat
  • Excel és Outlook felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság
  • Határidők betartása

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes feladatok

Jelentkezni lehet a 'Jelentkezem' gombra kattintva, a pozíció és bérigény megjelölésével.