OK
Laboratóriumi (Konjugációs) technikus

Becton Dickinson Hungary Kft.

Környe

Munkaidő
Teljes munkaidő
Elvárások
Angol középfok
1-3 év szakmai tapasztalat
Középiskola

Feladatok:

Termelő tevékenység támogatása kémiai laborkörnyezetben. A gyártási laboratóriumban folyó valamennyi ellenanyag konjugátum gyártás támogatása a következő módon:

  • biokémikusok számára ellenanyagok és festékek előkészítése kémiai/ biológiai módszerekkel előírt munkautasítás szerint

  • kromatográfiás oszlopok kezelése (előkészítés, tisztítás)

  • gyártási dokumentáció precíz és pontos vezetése

  • gyártási tételek adminisztrálása számítógépes rendszerekbe

  • laborrend fenntartásában való részvétel

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi vagy ekvivalens végzettség (vegyipari, biológiai, egészségügyi)

  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (MS Office eszközök)

  • Minimum 1 év aktív laboratóriumi munkatapasztalat

  • Precizitás

  • Monotonitástűrés

  • Jó együttműködési és kommunikációs készségek

  • Angol nyelvtudás (olvasás értés középszinten, beszéd kevésbé hangsúlyos)

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet

  • Csapat- és emberközpontú vezetés

  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat

  • Egyműszakos (rugalmas) munkarendű pozíció

Előny:

  • SAP gyártástámogató szoftver kezelési tapasztalat

  • Fogékonyság a tanulásra, folyamatos fejlődésre

Állás, munka területe(i)

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elküldöm magamnak Értesítést kérek
Mentés kedvencnek Tovább a jelentkezéshez
Mérettesd meg magad!
Regisztrálj, tedd elérhetővé önéletrajzodat és nyerj 2 000 0000 Ft-ot!
Játszom!
Az állás mentéséhez adja meg e-mail címét vagy jelentkezzen be profession.hu profiljába!