OK

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat

Külföldi áfa és jövedéki adó referens

Budapest

  • Középiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Teljes munkaidő

Feladatok

  • Részvétel a nemzetközi vontató állomány nyilvántartásának vezetésében;
  • Külföldi áfa és jövedéki adó visszaigényléshez kapcsolódó folyamatok elvégzése, támogatása;
  • Külföldi áfa és jövedéki adó bevallás készítésében való részvétel;
  • A belföldi jövedéki adóhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Riportok és kimutatások készítése.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • Legalább egy év Pénzügyi/gazdasági/adózási területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent

  • Adózási, közgazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • SAP, ÁNYK ismeret.

Szükséges kompetenciák

  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Ambiciózusság;
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Határidők pontos betartása;
  • Monotónia- és stressz tűrés.