OK

Piacvezető autóimportőr cégünkhöz várjuk

KÖZBESZERZÉSI MUNKATÁRS

jelentkezését

Budapest

  • Főiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Tenderek, közbeszerzési kiírások figyelése, monitorozása
  • Közbeszerzési pályázatok összeállítása
  • Adás-vételi szerződések értelmezése, előkészítése
  • Az eljárási szakaszban ajánlattevői kérdések összeállítása
  • EKR rendszer használata
  • A szakmai vezető munkájának támogatása
  • Statisztikák, beszámolók, értékelések összeállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Számlák kezelése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú és közbeszerzési referens végzettség
  • Többéves releváns közbeszerzési tapasztalat, ajánlattevői oldal előny
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Nagyon jó szervező- és kommunikációs készség
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Önéletrajzát, valamint motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.