OK

Készletgazdálkodási Vezető

(Budapest, XIII.kerület)

Budapest, XIII.kerület

  • Főiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • 25 fős beszerzési adminisztrációs csapat irányítása
  • A mennyiségi és minőségi készlet fenntartása
  • Tervezett árubeérkezés biztosítása
  • Felmerülő áruellátási problémák kezelése
  • Naprakész beszerzési adminisztráció koordinálása
  • Termékadatbázis folyamatos karbantartása
  • Együttműködés a Beszerzés más társosztályaival, logisztikai részlegekkel
  • A rendelési folyamatok fejlesztése az üzletmenethez igazítva
  • Részvétel az éves beszállítói teljesítmény értékelésben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • legalább 3-5 éves beszerzési, kereskedelmi vagy supply chain területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret (VBA)
  • Rendszerben való gondolkodás, stratégiai látásmód
  • Lendületes, proaktív személyiség
  • Középszintű szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MSSQL ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Kihívások és önálló döntések
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres, piacvezető, magyar nagyvállalatnál

LÉPJEN A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZON A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!