OK

Szenvedélyed a kertészkedés? Ha a karbantartásban is van tapasztalatod és környezeted igazi ezermesterként jellemez, Te vagy a mi emberünk!

Budapest, III.kerületi ingatlan kert gondozási és karbantartási feladataira keresünk munkaerőt az alábbi pozícióba:

Kertész / Gondnok

Havi bruttó 430.000 FtMunkavégzés helye: Budapest, III.kerület

Budapest III. kerület

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt, 100 %-ban bejelentett bérezés–Tapasztalattól függően elérhető: havi bruttó 430.000 Ft
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon-magánhasználatra is, munkaruha, vállalati kedvezmények
  • Kiszámítható munkaidő heti 40 órában-hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, megbecsülés
  • Igényes munkakörnyezet és modern munkaeszközök: minden körülmény adott lesz ahhoz, hogy gördülékenyen végezhesd a napi munkát

A Te feladataid:

  • A kert ápolása, gondozása (fűnyírás, sövényvágás, kaszálás, gyomlálás, járófelületek takarítása stb.)
  • Idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése az ingatlanban
  • Az eszközök megfelelő használata és karbantartása, a felmerülő problémák jelentése
  • Kisebb műszaki problémák elhárítása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal (kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete)
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Megbízható és lojális vagy
  • Önálló munkavégzés, gyors problémamegoldás jellemez
  • Egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol a megfelelő munkavégzést megbecsülik és hosszútávon számítanak Rád

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba: