OK

GYERMELY, 2821 GYERMELY, BAJNAI út 1..

  • Főiskola

A Gyermelyi Zrt, Magyarország piacvezető tésztagyártója, Budapestre, és az agglomeráció területére pályázatot hirdet

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

munkakör betöltésére

A képviselő feladatai:

  • kiskereskedelmi partnerek látogatása
  • kapcsolattartás a nagykereskedelmi partnerekkel
  • termékeink jelenlétének ellenőrzése, rendelésfelvétel
  • partnereink készletgazdálkodásának segítése
  • adminisztráció, jelentés a közvetlen felettes felé
  • termékismertetés, termékbemutatás
  • marketing aktivitások megvalósítása, támogatása
  • a vállalat célkitűzéseinek megvalósítása

A pályázóval szembeni elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • budapesti lakcím előnyt jelent
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • kereskedelmi szemlélet, kreativitás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazási rendszer, többletteljesítmény jutalmazása
  • hűségjutalom
  • cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható, stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • gépkocsi, mobiltelefon a munkavégzéshez

Jelentkezéséhez kérjük a következő dokumentumokat csatolja:

  • fényképes önéletrajz bérigény megjelöléssel
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • motivációs levél

Állás, munka területe(i)

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, jelentkezését küldje el Gergics Eszter kereskedelmi képviseletvezető részére  2020.07.20-ig.