PROFESSION

OK

PRoCOM Consulting Kft.

  • II. kerület
  • Teljes munkaidő

Amerikai-magyar turisztikai cég budapesti központjába

junior könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Bankszámla kivonatok könyvelése
  • Tárgyi eszköz mozgások kezelése, rögzítése
  • Házipénztár kezelése
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • Főkönyvelő munkájának teljes körű támogatása

Amit elvárunk:

  • szakirányú végzettség
  • Microsoft Office programok ismerete (kiemelten Excel)

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Serpa program ismerete

Amit nyújtunk Neked:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Teljesítmény alapú értékelés
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések biztosítása
  • Mobiltelefon
  • Utazási lehetőség
  • Kellemes, modern munkakörnyezet, jól megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben, rugalmas munkaidő beosztás

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Egyéb juttatások: mobiltelefon, szakmai tréningek