OK

Budapest 11. kerület

  • Főiskola
  • 1-3 év tapasztalat
  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend
Junior gépészeti/energetikai tervező

Partnerünk közel 30 éve szerepel az energetikai szektorban, amely egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Fő profilja gépészeti és energetikai tervezés, szaktanácsadás; gépészeti technológiai kivitelezés.

Mik lesznek a feladataid?

  • Energia ellátó központok tervezése
  • Ipari kazánházi, fűtési, hűtési, technológiai 2D/3D gépészeti tervek és műleírások készítése
  • Terepi felmérések elvégzése
  • Gyártási dokumentációk, műhelyrajzok készítése
  • Engedélyezési, átadási dokumentációk összeállítása
  • Ütemtervek összeállítása
  • Ajánlatok bekérése, árajánlatok készítése

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Egy sikeres és jól működő, fiatalos csapat részese lehetsz
  • Kiemelkedő fizetést biztosítanak számodra
  • Lehetőséged van szakmai fejlődésre és előre lépésre
  • Változatos feladatokon dolgozhatsz

Ami szükséges a pozíció sikeres betöltéséhez:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség az alábbi területek egyikén gépészmérnök, energetikai mérnök vagy épületgépész mérnök
  • Rendelkezel 1-3 év hasonló területen szerzett tervezői tapasztalattal
  • Ismered és magabiztosan használod az AutoCAD programot és netán más tervező programokat

Előnyként szolgál:

  • Ha jól beszélsz angolul
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Ismersz alapvető (épület)gépészeti rendszereket

Állás, munka területe(i)

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.