OK

Budapest 9.kerület

  • Főiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Javascript fejlesztő

Csapatunkat egy új taggal szeretnénk bőviteni! Akkor érzed jól magad köztünk, ha szereted a közvetlen visszajelzéseket a munkádról, és nem ijedsz meg attól, hogy amit fejlesztesz, az gyorsan a piacra kerül.

Feladataid lennének:

  • Frontend megoldások tervezése és fejlesztése
  • Backend megoldások tervezése és fejlesztése
  • Magas látogatottságú kliens megoldások fejlesztése
  • Junior fejlesztő kollégák támogatása

Szakmai elvárások:

  • Minimum 2 év tapasztalat Javascript területen (ReactJS és NodeJS)
  • API integrations (RESTful)
  • AWS
  • SEO alapok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ES6, OOP
  • MySQL/MongoDB
  • PHP, Git
  • SSR, UNIX ismeretek

Az ideális jelentkező:

  • Csapatjátékos
  • Szeret újat alkotni
  • Következetes
  • Szakmailag felkészült
  • Jó termékfejlesztő

Amit kínálunk:

Cégünknél minden segítséget megkapsz, hogy kényelmes, jól felszerelt irodában, olyan emberek között dolgozz, akiknek fontos a fejlődés és a csapatmunka. Biztosítunk számodra minden olyan feltételt, mely elősegíti a fejlődést, a szakmai előre haladást, valamint, hogy olyan körülmények között dolgozhass, ami motivál.

Állás, munka területe(i)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.