PROFESSION

OK

Atrido Systems Kft.

Java fejlesztő

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ezzel egyenértékű programozói tapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes munka - és egy kicsit több :)
  • Angol nyelvtudás - különben hogyan beszélnél a vezető programozókkal
  • Java (Swing) gyakorlat, vagy gyors tanulási képesség - kezdő, elvarázsolt programozókat is várunk
  • Egyéb mágikus betűszavak: SQL, XML, JPA, EJB, Hibernate - de ezeket úgyis ismered :)

  • Jó hangulatú nemzetközi csapat - napi angol nyelvgyakorlás :)
  • Elismert vezető programozókkal dolgozhatsz, akik mindent megtesznek azért, hogy Te jobb legyél
  • Önálló, kreatív feladatok
  • Rugalmas munkaidő, későbbiekben távmunka lehetőség
  • Könnyen megközelíthető iroda, kulturált környezetben

A jelentkezéshez kérjük küldje el hozzánk ANGOL nyelvű önéletrajzát a 'Jelentkezem' gomb megnyomásával.

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    Pályakezdő/friss diplomás

Munkavégzés helye:

Budapest