OK

Budapest 11. kerület

  • Középiskola
  • Német - Felsőfok
  • Teljes munkaidő
IT SUPPORT AGENT (német nyelven)

Partnercégünk a n-tree solutions Ticketsysteme GmbH svájci és magyarországi képviselője. A cég innovatív és professzionális beléptetőrendszerek tervezésével, értékesítésével és telepítésével foglalkozik. Kíváncsi, nyitott és ügyfélorientált ember vagy, aki emellett nagyon jól beszél németül is? Ha a válaszod igen, akkor küldd el a jelentkezésed és csatlakozz egy nemzetközi csapathoz!

A pozícióban feladataid lesznek:

  • Német nyelven supportálás telefonon, e-mailen vagy ügyfélszolgálaton keresztül
  • Problémamegoldás az n-tree szoftverhez kapcsolódóan
  • Szisztematikus hiba és rendszerelemzések elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tárgyalóképes/folyékony a német nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt
  • Erős az informatikai affinitásod

Amit, mi kínálunk számodra:

  • Igazán kimagasló bérezést: Nettó 350.000-440.000 Ft (szakmai tudásodtól függően)
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Támogató munkatársakat és management csapatot

Állás, munka területe(i)

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.